Drobečková navigace

Úvod > Nabídka

Daně, mzdová agenda a další služby

Připravili jsme pro vás kompletní daňové služby. Zajistíme pro vás daňová přiznání, daňovou evidenci, mzdovou agendu, personalistiku. Zpracováváme účetnictví pro korporace, menší podniky, OSVČ i neziskové organizace.

Poskytujeme kompletní účetní služby

  • Vedeme daňovou evidenci od prvotních dokladů až po daňová přiznání, připravujeme formuláře DPH a kontrolního hlášení i přiznání k daním z příjmů.
  • Zabýváme se personalistikou a mzdovou agendou pro všechny typy pracovních poměrů. Připravujeme výplatní pásky.
  • Objednat si u nás můžete také jednorázovou kontrolu účetnictví.
  • Zajistíme pro vás výběrová řízení na účetní do vaší firmy.
  • Poskytujeme konzultační a poradenskou činnost v účetnictví a daní.
  • Komunikujeme za vás s finančním úřadem i dalšími úřady.
  • Domluvíme se i anglicky, a tak rádi zpracujeme mzdovou a účetní agendu také pro firmy se zahraničními vlastníky.

Účetnictví a daňová evidence

Zajistíme pro vás účetní služby na míru. Doklady, které nám pošlete nebo si je u vás vyzvedneme, zkontrolujeme, zařadíme, zaúčtujeme. Sestavíme účetní výkazy podle zákona, statistické výkazy a přehledy pro banky.

Používáme osvědčené účetní systémy: Pohoda, Abra a Pamica. Účetnictví můžeme zpracovat přímo u vás ve firmě. Spolupracujeme s profesionálním daňovým poradcem a auditorem. S námi máte jistotu, že vaše účetnictví bude v pořádku.

Mzdová agenda

Zpracujeme pro vás kompletní mzdovou agendu, která kromě přípravy výplatních pásek zahrnuje také personalistiku, sepisování pracovních smluv, dohod o provedení práce a podobně. Vypočítáme mzdy, zajistíme roční zúčtování. Na základě plné moci vás budeme zastupovat před státními orgány. Věnujte se podnikání a veškerou mzdovou agendu svěřte nám.

Daňový kalendář

Kdy je třeba zaplatit jakou daň? Například daň z příjmů, spotřební daň, DPH, tak dále? Termíny podání daňových přiznání za vás ohlídáme a upozorníme vás, kdy je nutné daně zaplatit. Pokud chcete mít ve firmě detailní přehled o termínech, stáhněte si zdarma daňový kalendář.

Proč si nás pro účetnictví vybrat?

Účetnictví se věnujeme od roku 1994. Za tu dobu se mnohokrát změnily daňové a účetní zákony a my si je vždy pečlivě nastudovali, abychom vám poskytovali prvotřídní, pečlivé a profesionální účetní služby.

Zakládáme si na spolehlivosti, vysokém nasazení a pečlivosti. Dodržujeme termíny a dohody. Vzděláváme se a sledujeme všechny účetní a daňové novinky.

Objednejte si účetní služby

Budeme rádi, když se přidáte k našim spokojeným klientům. Pokud potřebujete právě teď zpracovat daňové přiznání, mzdovou agendu nebo hledáte spolehlivého partnera pro ucelené účetní služby, napište nám nebo zavolejte.